{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

ObrázekObrázek ke článku

Hattrick urval last-minute výhru, nájezdy vyšly Startu98

včera
Čtveřici duelů nabídla v sobotu první mužská liga, kde nebylo nouze o těsné výsledky. Jeden z nich si připsal Hattrick...
Obrázek ke článku

Tatran přidal výhru s číslem dvanáct, Chodov přetlačil Liberec....

před 2 dny
Páteční večer se v Livesport Superlize odehrály další čtyři zápasy, v rámci kterých Otrokovice na své půdě padly proti...
Obrázek ke článku

Česká cesta: Obecné zásady rozvoje hry a hráče

před 2 dny
Aby z dětí v mládežnických kategoriích vyrostli hotoví florbalisté a florbalistky, musí projít dlouhým procesem v...
Obrázek ke článku

Ostrava padla v nájezdech. Boleslav nezaváhala a přestřelku...

1. 12. 2022
Již dvanácté kolo Livesport Superligy zahájila ve čtvrtek trojice duelů. Jako první vstoupila do boje Ostrava s Black...
Novinky
29. 9. 2022

Pabiánová posílila Liberec. Sváteční kolo už odehrála Klára Pabiánová v novém působišti. 19letá florbalistka zamířila z Chodova na roční hostování do Liberce. Severočeškám hned ve svém premiérovém klání pomohla jedním gólem k triumfu nad Panthers Praha.

29. 9. 2022

Změny u U23. Krátce před startem soustředění výběru do 23 let v Kutné Hoře došlo k pěti změnám v sestavě. Kvůli zápasovým povinnostem v SSL respektive F-Liize se nemohou zúčastnit Matyáš Bachmaier a Petr Majer. Kvůli zranění budou chybět i Rostislav Gattnar, Matěj Pěnička a Filip Zakonov. Místo nich se na kempu představí Josef Juha, Ondřej Kawulok, Petr Koláčný, Pavel Sládeček a Adam Šmíd.

24. 9. 2022

Kontumace utkání. Duel kvalifikace o CE ligu juniorů mezi FBC Ostravou a Torpedem Havířov (10:6) byl zkontumován ve prospěch hostů. Za domácí celek nastoupilo šest hráčů na hostování. Regule jich povolují pouze pět.

31. 8. 2022

Změny u reprezentací. Nadcházející přátelské duely se Švýcarskem neodehraje Denisa Ratajová, jíž v nominaci nahradila Lucie Želízková z Tatranu. Vícero změn pak hlásí junioři. Těsně před odjezdem do Švýcarska musel udělat Klucho několik změn. Brankáře Tomáše Týce, jenž se zranil při své premiéře v mladoboleslavském dresu, nahradil Adam Draslar. Vypadli také útočníci Lukáš Kafka s Adamem Zubkem, který patří mezi největší ofenzivní tahouny týmu, místo nichž byli povoláni Lukáš Pobořil s Lukášem Fukalou a obránce Adam Kuchynka, kterého nahradil Antonín Votava.

23. 7. 2022

Australská dvojčata do SKV. Superligové Vinohrady hlásí dvě velké posily. Bratři Daniel a Tomáš Gartnerovi se totiž na nějakou dobu vrací zpátky do Česka a budou oblékat právě dres SKV. Reprezentanti Austrálie mají české kořeny a s florbalem začínali v SSK Future.

PROGRAM ZÁPASŮ
SOUTĚŽE
Florbal v TV 

pondělí 26. 9. 16:35
4. kolo Livesport Supelrligy
Česká Lípa - Chodov

pondělí 10. 10. 17:00
6. kolo Livesport Superligy
Bohemians - Vítkovice

NOVINKY NA našich profilech

Obrázek